בגדי ים בסגנונות מעצבים

אפשר בהחלט להגיד ש-בגדי ים הם הבגד הסקסי ביותר אותו אנו לובשות ויש בו גם אמירה מסוימת. מבט על בגדי ים של מעצבים מראה לנו את האופנות האחרונות שילוו אותנו בקיץ הבא בים ועוד החורף בבריכות, וכן בספא, בג’קוזי.

בגדי ים מגוונים ויש בהם מבחר גדול של סוגים. בגדי ים מסוג ביקיני, ישנו בגד ים שלם וגם שני חלקים המחוברים בניהם כמו צורת ביניים בין ביקיני אל בגדי ים שלמים. אלא אם כן אתן אלופות שחיה אולימפיות, אל תבחרו בגדר רק שיהיו נוחים בלבד כפי שאתן בוחרות חזיות ספורט, אלא בחרו בגד ים שמביע את אישיותכן ותדמיתכן.

עיצובי בגדי ים 2020

חלק מהמעצבים עיצבו עבור 2020 בגדי ים רב צבעוניים מאוד,עם קשת צבעים ססגוניים. ביקיני עם קו מותן נמוך וביקיני שמשולב עם בגד ביניים בין הביקיני לתחתוני בגד הים בצורות גאומטריות של בד כמו מעוין. עוד קו מעניין הינו הדפסים צבעוניים כמו הדפסים כחולים על בגד ים לבן או בגד ים ביקיני כחול, נפתח מלפנים עם קליפס, עליו עליונות חוף עשויה שרוולים מנופחים לבנים על הדפס כחול עליה.

דמיון לעיצוב בגדי ים 2020 הלבשה תחתונה

עיצוב בגדי ים בדומה לעיצוב הלבשה תחתונה השנה מושפע גם מזרם סקסי המושפע בסצנת הסאדו-מזו-דגמים בשחור, עם עור ואבזמים, ניטים, ובמקביל גם טרנד רומנטי וצבעוני, טרנד של נערות פרחים כך שכל אחת יכולה למצוא לה בגד לפי אופייה ומצב רוחה השנה. בין אם את רומנטית, נועזת או אלגנטית תוכלי להיות טרנדית השנה ולהתעטף בבגד ים שיחמיא למראך ולאישיותך.