מחליקי שיער – החלקת שיער

השיער הוא המסגרת של הפנים ואחד האלמנטים המשפיעים ביותר בהגדרה העצמית שלנו.
כל שינוי בעיצוב השיער או בצבע, משפיע דרמטית על ההופעה כולה, ובכך הופך למרכיב אולי המהותי ביותר בשינוי תדמיתי.

טיפול קראטין

מראה טבעי ומלא ברק!

טיפול שיער המבוסס על קראטין טהור. החומר חודר לליבת השערה, מתקן, מזין ומצפה אותה בשכבת הגנה אשר מקנה מראה ומגע משי מבריק ובריא לשיער.
טיפול קראטין נכון לשיער “פגום”, שיער שעבר כל סוג של טיפול כימי ובמיוחד לאחר החלקה יפנית.

החלקה יפנית

שיער חלק לצמיתית!

ייחודה של ההחלקה היפנית, הוא הרכב החומרים הפעילים בה, הכולל: מינרלים, מולטי-ויטמינים וקרטין (חלבון המצוי בשיער) – כל אלו הם חומרים העוזרים בשיקום השיער, הקטנת נפחו ויצירת ברק בשיער.

יש לציין שהחלקה יפנית אינה מתאימה לכל אחת. שיער מובהר, שבור או שרוף אינו מתאים להחלקה יפנית ולכן, חובה להתיעץ עם מעצב שיער מנוסה ומקצועי.

החלקה קרמית

החלקה המבוססת על שמן חוחובה ומבין ההחלקות המבוקשות ביותר בארץ. חשוב להקפיד ולוודא שההחלקה נעשית ללא חומרים אשר מסכנים את הבריאות.

החלקה זו מתבצעת בד”כ בשילוב של מגהץ ותרסיס הגנה, אשר גורמים גם לשיער מתולתל ומקורזל, להפחתת הנפח וקבלת שיער חלק בעל  ברק עמוק.

מחליקי שיער ביתיים
מחליקי שיער ביתיים

החלקה קרמית ביתית

אנשים רבים נהנים מהמראה המתולתל או הגלי בשיער שלהם, אך הבעיה היא שפעמים רבות קשה מאוד לשמור על שיער מסודר. ואנשים אלו מוצאים עצמם לא פעם נלחמים בשיער שלהם. לכן, נשים רבות ואפילו גברים פונים לפתרונות כאלו ואחרים של החלקת שיער, מה גם שהיום ניתן די בקלות להחליק את השיער בבית – למשל כשמדובר בהחלקה קרמית שאינה דורשת הוצאות גדולות או בזבוז זמן אצל מעצב שיער מדופלם. מחליקי שיער ביתיים מתאימים במיוחד למי שבסה”כ חי בשלום עם השיער המתולתל או הגלי שלו אבל רוצה שיהיה בארגז הכלים שלו משהו קצת יותר מועיל מאשר מייבש שיער שנועד יותר לייבוש שיער, עיצוב ויצירת תסרוקות ופחות להחלקת שיער. אלו שרוצים מדי פעם להכניס סדר לתוך התמונה ולנצח במלחמה מול השיערות המבולגנות בוודאי יהנו מאוד משימוש במחליק שיער ביתי, המאפשר לחזור בכל עת לשיער מתולתל או גלי.

פתיחת תלתלים

מתאימה לשיער מסולסל, מתולתל או מקורזל ומטרתו להוריד את נפיחות השיער ולמתוח אותו, כך שיודגש  אורך השיער תוך שמירה על שיער גלי אך  פחות נפוח רך ונעים למגע. פתיחת התלתלים מתבצעת  בשילוב טכניקת עבודה קלאסית, עם חומרים מתאימים אשר מעניקים לשיערך תוצאות יפייפיות – שיער רך עם תלתלים “פתוחים” הרבה יותר.

מידע נוסף