טיפים בתכנון מסיבת רווקות

עם כל האופנות שמשתוללות היום, אפשר לחגוג את מאורע המעבר של חברתכם מעולם הרווקות לחיי הנישואין בכל דרך אפשרית. ובהחלט מסיבות הרווקות של פעם לעומת היום הן “שמיים וארץ”. פעם, רוב הבנות היו מסתפקות בסקסולוגית ומעט ברכות בבית אחת הבנות. ואילו היום הכל תלוי בתקציב של האירוע וכמה משתתפות במסיבת הרווקות, והאופציות הן לגמרי מגוונות כאשר כל אחת שונה מקודמתה. ננסה לעשות לכם סדר- מהיכן כדאי לתקוף את פרוייקט מסיבת הרווקות?

כשחושבים מהו המיקום האולטימטיבי לערוך מסיבת רווקות, בר או מועדון הם בדרך כלל בתחתית רשימת האפשרויות. אנחנו מניחים שזה בגלל שהבילוי במקומות הללו הוא לרוב קצר מדיי עבור ערב של פעם אחת בחיים. אולם זכרו כי ניתן לשלב בילוי בבר או במועדון יחד עם חזרה ללופט או ווילה חלומית- אז כבר הדברים נראים אחרת לגמרי.

מסיבת רווקות

מסיבת בריכה בלופט

מה יותר מתאים עבורכן ביום קיץ חם מאשר בילוי נשי משותף בבריכה? כולן עם בגדי ים, אוכל טוב חלבי או בשרי, שתייה ואלכוהול איכותי ושלל הפעלות ואטרקציות עליהן חשבתן מבעוד מועד, וכשנהיה דביק מדיי אפשר פשוט לקפוץ לבריכה להתרעננות. כמובן שבהתאם לכמות הבנות תחליטו היכן אתן רוצות להשתלט על בריכה- האם זו בריכה השייכת לקיבוץ כלשהו אותה תשכירו עבור מספר רב של משתתפות יחסית, או האם בריכה של לופט או ווילה למסיבות אותה תוכלו להשכיר גם עבור מסיבת רווקות המונה מספר מצומצם יותר של בנות.

מחפשות לופט למסיבת רווקות, ימי הולדת או כל מטרה אחרת? קבלו טיפ ממודלינה, וכנסו לאתר לופט אונליין !

ועוד כמה טיפים שיעזרו לכן לתכנן…

טיפ מספר אחת- יש לקחת בחשבון את מספר המשתתפות, אם מדובר במספר רב של בנות יכול להיות שחדר אח”מים במועדון אינו מתאים. גם בתכנון הווילה או הלופט עבור מסיבת הרווקות יש להתחשב במספר הבנות הרלוונטי.

בקשר להפעלה ולתכנית האומנותית, כמובן שניתן להביא כל איש מקצוע העולה על רוחכן. היום פופולאריות במיוחד מפעילות שונות כמו סקסולוגית, מיסטיקנית ואפילו חשפן. אמנם אין תחליף לאיש מקצוע שיכול להוסיף מסגרת ואתן תוכלו לשכוח מהאחריות ותרגישו בידיים טובות, אולם אם תרצו לחסוך בעלויות של מסיבת הרווקות, אנחנו מציעים לכם לעיין גם במאמר ‘רעיונות למסיבת רווקות’ באתר שלנו, לעתים ניתן להסתפק ברעיונות יצירתיים בלבד ואין צורך להוציא הון על אנשי מקצוע.

ולסיום הטיפ החשוב ביותר, הקפידו להתייעץ ולערוך תיאום ציפיות עם הכלה לעתיד. ייתכן וישנן כלות שיגידו לכן שתעשו כל העולה בדעתכן בערב הזה, ואנחנו ממליצים עדיין לשאול אותן לדעתן מדיי פעם- רק כדי להיות בטוחים.

מזל טוב!