בייבידול

בייבידול הוא פריט חובה בארון של כל אישה שרוצה להרגיש סקסית ונחשקת. העדינות החושנית של בגד הקטיפה הזה הופכת אותו להרבה יותר מרק פריט המשמש לשינה, והוא דרך נהדרת להרגיש ולהיות נחשקת ורצויה. אך איך בוחרים בייבידול שמתאים לך? שפע של עיצובים, גזרות וסגנונות הופכים את הבחירה ללא קלה בכלל וכאן אנחנו נכנסים לתמונה בכדי להציע לך את כל מה שאת צריכה לדעת בכדי לבחור את כותונת הלילה המושלמת בשבילך.

בייבידול

צבעים

בייבידול מגיע בכל צבע שניתן לחשוב עליו, אך לא כל צבע מתאים לכל אחת. בחירת הצבע של הכותונת יכולה להשפיע בצורה דרמטית על הדרך שבה את נראית בה, וכדאי להשקיע מחשבה ולבחור צבע שמתאים למה שאת רוצה לשדר ולהרגיש. אדום הוא צבע חושני ביותר ואילו לבן משדר תום וטוהר. שחור הוא צבע סקסי ביותר (שגם מרזה ומחטב) ואילו צבע כמו ורוד יכול להשיג אפקט מתיילד וחמוד. כמו כן, חשוב להתאים את צבע הכותנות לצבע העור ואף השיער והעיניים.

עיצוב

כותנות בייבידול מגיעות בעיצובים שונים. הכותנת יכולה להיות עם שרוולים נפוחים או שטוחים או לחילופין עם כתפיות. אורך הכותנת יכול להיות קצרצר עד קצת מעל לישבן או ארוך יותר כמעט על הברכיים. גם החומרים מהם עשויה הכותנת יכולים להשתנות בין סאטן, כותנה או חומרים אחרים. בבחירת עיצוב הכותנת חשוב מאוד לשים לה מה משתלב טוב עם מבנה הגוף שלך ומחמיא לו. מה שנראה טוב על אחרות או על הבובה בחנות לא בהכרח יראה טוב עליך, ולהפך.

מחירים

בייבדול הוא פריט ביגוד שעלותו יכולה לעמוד על בין כמה עשרות שקלים לדגמים פשוטים וזולים ועד מאות שקלים בעבור דגמים יוקרתיים ואיכותיים. אין חובה להשקיע סכומי עתק בכדי להרגיש סקסית ונחשקת בעזרת כותנת יפה, אך מצד שני לא כדאי להתפשר על משהו זול מידי שיהיה עשוי בעיצוב גרוע וחומרים זולים. כמו תמיד, הכל שאלה של איזונים ודרך האמצע היא הטובה ביותר. מומלץ לקנות בחנויות איכותיות ולא להתפתות למותגים בלתי מוכרים מאיכות נמוכה שלא יחזיקו לאורך זמן.