על חזיות והלבשה תחתונה

חזיות, כמו שכל אחת מאיתנו יודעת היטב, אינן רק פריט פונקציונלי שנועד לתמוך בחזה ושאותו לעולם לא רואים. גם אם הרוב המוחלט של האנשים סביבנו, ולעיתים אף אחד מהם, אינו רואה אותה, הלבשה תחתונה היא חלק בלתי נפרד מההופעה שלנו, אם לא כלפי חוץ אז כלפי פנים. גם אם אף אחד לא מודע לכך, כאשר את לובשת חזייה יפה וסקסית את גם מרגישה יפה וסקסית, וזה מקרין החוצה גם אם התחתונים שלך נשארים סמויים מאחורי הבגדים.

 

סודות של נשים

הרבה אנשים, בעיקר גברים, נוטים לחשוב כי נשים בוחרות הלבשה תחתונה בכדי להיות מושכות יותר בעיני סביבתן. זה אמנם נכון שבחירת חזיות תמיד מונעת משיקולים אסתטיים בנוסף לשיקולי נוחות, אך הצורך להיות מושכת אינו בהכרח תמיד מכוון לסביבה אלא פנימה אל התחושה העצמית של האישה. כאמור, גם אם לא רואים אותם, תחתונים נעימים, סקסיים ויפים הם הדרך של נשים להרגיש טוב עם עצמן מתחת לבגדים ובחירה נכונה של לבוש תחתון יכולה לעשות פלאים לביטחון העצמי.

בחירת חזיות

כל אישה יודעת כי החזייה המושלמת היא משהו שקשה מאוד למצוא. חזייה טובה צריכה כמובן להראות טוב אך גם להרגיש טוב ולספק תמיכה איכותית לחזה. כאשר את מנסה למצוא את החזייה המושלמת בעבורך חשוב לא רק להסתכל במראה אלא גם לנסות ולהרגיש את מגעה של החזייה כנגד העור, את הדרך שבה היא מחזיקה את החזה ובאופן כללי את התחושה שלה על הגוף. אחרי הכל, כמו שאומרים, את הכי יפה וסקסית כאשר נוח לך.

הלבשה תחתונה

הלבשה תחתונה

“העולם התחתון” שמתחת לבגדים כמובן אינו מסתכם רק בחזיות. תחתונים וגרביונים הם פריט חשוב לא פחות שגם איתו צריך להרגיש בנוח מתחת לבגדים ושגם צריך להראות טוב. התאמה נכונה של כלל פרטי הלבוש התחתון אל החזייה היא דרך לייצר אפקט רב רושם כאשר את מתפשטת מהבגדים, או לחילופין להרגיש טוב עם עצמך מתחת להם. שימו לב לצבעים, טקסטורות, חומרים וסגנון כאשר אתן מתאימות את פרטי הלבוש התחתון בכדי להשיג תוצאה איכותית.